بیمه زندگی مان
ماندگاری امید نشاط

بیمه زندگی مان

بیـمه زندگی مـان

شرکت بیمه ایران به عنوان اولین شرکت بیمهی ایرانی و شرکتی پیشرو، با هدف ارایه مناسب ترین پوشش بیمه ای و تامین نیازهای آحاد مردم، اقدام به طراحی و ارایه بیمهی زندگی “مان” نموده است .
افراد زیادی تصور میکنند بیمهی زندگی هم هزینه دارد و هم ابزاری پیچیده است! این در حالی است که “مان” ابزاری است قوی و انعطاف پذیر برای محافظت از زندگی خودتان و زندگی کسانی که دوستشان دارید. “مان” به کمک شما میآید و مشکلات امروز و فردای شما را در نظر گرفته و به حل آنها کمک میکند، در این صورت خرید بیمهی زندگی “مان” ارزشمند خواهد بود. بیمهی زندگی “مان” این امکان را فراهم می نماید، بدون تغییر در شرایط فعلی، امنیت، آرامش و امید را به عزیزان تان هدیه کنید .

مزایای بیمه ای “مان ” 

   عدم محدودیت سنی و امکان صدور بیمه نامه از بدو تولد.۱

۲.       پرداخت 5 تا 35 برابرحق بیمه سالیانه به استفاده کننده(گان) در صورت فوت بیمه شده حداکثر تا 5.000.000ريال

۳.       پرداخت 5 تا 140 برابر حق بیمه سالیانه به استفاده کننده(گان) در صورت فوت بیمه شده بر اثر حادثه حداکثر تا سقف 10.000.000.000ريال

۴.       پرداخت تا 100 درصد سرمایه فوت به هر علت در صورت نقص عضو و یا از کار افتادگی کلی و جزئی دائم بیمه شده بر اثر حادثه حداکثر تا سقف 5.000.000ريال

۵.       پرداخت تا 20 درصد سرمایه فوت به هر علت برای هزینه های پزشکی ناشی از وقوع خطرات مشمول بیمه های حوادث به بیمه شده تا سقف 50.000.000ريال

۶.       پوشش تکمیلی معافیت از پرداخت حق بیمه و برخورداری از تمام مزایای بیمه زندگی در صورت از کارافتادگی کامل و دائم بیمه‌گذار بر اثر حادثه تا پایان مدت بیمه نامه.

۷.       پرداخت 1 تا 3برابر آخرین حق بیمه پرداختی سالیانه بیمه گذار و به مدت ده سال، در صورت از کارافتادگی کامل و دائم بر اثر حادثه بیمه شده

۸.       پوشش رایگان فوت در اثر حادثه تا زمان صدور و حداکثربه مدت 7 روز.

۹.       پرداخت 25 درصد سرمایه فوت و حداکثر به میزان اندوخته ریاضی بیمه گذار به بیمه شده هایی که در آخرین سال حیات خود قرار دارند.

۱۰.     معافیت استفاده کنندگان از مالیات بر درآمد و ارث

۱۱.   پرداخت تا 25 درصد سرمایه فوت و حداکثر به میزان 200.000.000 ريال به صورت بلاعوض در صورت ابتلا شدن بیمه شده به یکی از امراض خاص(سکته قلبی، سکته مغزی، عمل قلب باز)  و یا پیوند اعضاء اصلی بدن.

۱۲.   پرداخت تا 50 درصد سرمایه فوت و حداکثر به میزان 300.000.000 ريال به صورت بلاعوض در صورت ابتلا شدن بیمه شده به بیماری سرطان

۱۳.   امکان ادامه پوشش های تبعی بیمه نامه در صورت عدم پرداخت حق بیمه توسط بیمه‌گذار و تامین حق بیمه از محل ذخیره ریاضی

گاهی یک بیمه نامه، فقط یک خواسته شما را برآورده می سازد، اما بیمه زندگی “مان” متناسب با خواسته ها و نیازهای شما طراحی شده و می تواند ترکیبی از مهم ترین خواسته های شما را برآورده سازد.

فردا همین امروز ساخته می شود ……

میثم آهنگر

مدرس بیمه های زندگی

این پست دارد 21 نظر

 1. من پرونده تشکیل داده ام.و خود را بیمه کرده ام.و حال چگونه بفهمم که در سامانه ثبت شده ام.و یا این بیمه معتبر میباشد.

  1. جهت تایید اعتبار می توانید به روش های زیر اقدام کنید
   ۱- تماس با شماره 09668 روابط عمومی بیمه ایران و اعلام کد ملی جهت استعلام بیمه نامه
   ۲- استفاده از شناسه اقساط در سامانه پرداخت اقساط بیمه ایران
   ۳- مراجعه به سایت https://my.iraninsurance.ir و استفاده از نام کاربری و رمز عبور که در پایین بیمه نامه چاپ شده و دسترسی به کلیه اطلاعات بیمه نامه

 2. سلام برای سال جدید برای من دفترچه اقساط صادر نشده است تماس هم گرفتم کسی پاسخگو نیست در سایتی که شما گذاشتین هرچی شماره بیمه نامم و میزنم میگه غلطه سایت irinsco.ir هم که مربوط به صدور دفترچه اقساط هست اصلأ باز نمیشه لطفاً کمک کنید

 3. سلام, من به سایت https://my.iraninsurance.ir مراجعه میکنم و کاربری و رمز عبور را میزنم, میگه اشتباه است, درحالیکه ماه های پیش میتونستم استعلام بیمه نامه ام را ببینم,الآن باید چکار کنم

  1. سلام
   اگر از گوشی همراه جهت مراجعه به این سایت استفاده می کنید دقت کنید که صفحه کلید شما حتما در حالت لاتین(اعداد انگلیسی) قرار داشته باشند.
   باتشکر

 4. با سلام
  موارد مطرح شده شما بررسی شد و نکات زیر نیازمند توجه است
  ۱) نماینده مذکور مسئول پاسخگویی به ابهامات و درخواست های شماست و عدم توضیحات کامل و شفاف سازی که در نتیجه باعث ناراحتی شماست نشان از ضعف واحد صدور شماست.
  ۲) پرداخت های تجمیعی حق بیمه مانند سالانه و شش ماهه از پرداخت های ماهانه نرخ سود بیشتری دارند هرچند این موضوع در متن بیمه نامه ها قید نشده ولی با توجه به نرخ تقسیط و مقایسه بیمه نامه های ماهانه و سالانه کاملا مشخص و قابل اثبات است.
  ۳) انصراف از ادامه بیمه نامه خصوصا در مهلت ۳۰ روزه جزو حقوق شماست و نماینده باید در اسرع وقت اقدامات لازم جهت عودت مبالغ را بعمل آورد،‌هرچند در بیشتر اوقات این امر تا ۷۲ ساعت زمان بر خواهد بود ولی در صورت عدم واریز قسط باید در مهلت ۲۴ ساعته انجام شود.
  در نهایت اینکه بیمه نامه مان یکی از بیمه نامه های کامل موجود در بازار در زمینه بیمه زندگی است و قصور یک نماینده و کدورت شما نباید باعث شود شما خود را از داشتن یک بیمه زندگی محروم کنید.
  باتشکر از مطرح کردن تجربه تون.

 5. سلام
  من این بیمه رو در یکی از نمایندگی ها به جهت دریافت مستمری بازنشستگی انجام دادم و حال که بیمه نامه بدستم رسیده چیزی راجعبه دریافت مستمری بازنشستگی نمیبینم میشه لطف کنید و بگویید بعد از پایان بیمه نامه و غیر از مباحث فوت مستمری ثابت دارد یا نه ؟
  ممنونم

  1. بله
   براساس خروجی سیستم صدور بیمه نامه زندگی مان و شرایط عمومی بیمه نامه ، بیمه گذار می تواند در پایان مدت بیمه نامه اندوخته خود را بصورت یکجا یا بصورت مستمری دریافت نماید.

 6. شما میتوانید نسبت به پرداخت اقساط خود هم قبل و هم بعد از زمان سررسید اقدام کنید
  در صورت پرداخت قبل از زمان سررسید > مشکلی نیست و قسط در سیستم ثبت می گردد . البته امتیاز خاصی نیز نخواهد داشت
  در صورت پرداخت تا ۷ روز بعد از زمان سررسید > قسط شما پرداخت شده و دیرکردی نخواهد داشت
  در صورت پرداخت بیشتر از ۷ روز بعد > به تعداد روزهای دیرکرد در پرداخت جریمه تاخیر پرداخت محاسبه شده و در اقساط سال آینده شما لحاظ خواهد شد.

 7. سلام فردی بعنوان نماینده بیمه ایران 3246 طرح زندگی مان رو به شخص 30ساله پیشنهاد دادن و گفتن ماهانه 2.000.000ریال حق بیمه پرداخت کنید بجای پرداخته 5.600.000.و در نهایت در سن 50 سالگی به اندازه وزارت کار حقوق دریافت میکنید.میخواستم بدونم که ایا این ادعا درست است؟؟؟

  1. سلام بر شما بیمه گذار عزیز
   مبلغ مستمری در پایان بیمه نامه با توجه به پزداختی های شما و همچنین مدت زمان بیمه نامه شما محاسبه شده و پرداخت می گردد. محاسبه این مبلغ هیچگونه ارتباطی به حداقل پرداختی وزارت کار نخواهد داشت و می تواند کمتر یا بیشتر از آن باشد.

 8. عبدالامير اسحاقيان هستم : باسلام و خسته نباشيد و قبولي طاعات وعبادات سوال بنده بعد از 10 سال پرداخت حق بيمه شامل بازنشستگي ميشويم ممنون از اينكه جواب ميدهيدباتشكر

  1. سلام بر شما بیمه گذار عزیز
   در پایان مدت بیمه نامه شما می توانید نسبت به دریافت سرمایه بیمه نامه بصورت یکجا و یا تبدیل به مستمری اقدام فرمایید.

 9. سلام من میخام انصراف بزنم،باید چیکار کنم؟پولی ک واریز کردمو برمیگردونن؟

  1. سلام بر شما بیمه گذار عزیز
   در صورت انصراف از ادامه بیمه نامه در کمتر 30 روز کل مبلغ پرداختی و پس از این مدت با توجه به مدت زمان سپری شده بر اساس جدول ارزش بازخریدی ضمیمه بیمه نامه که تقدیم شما گردیده محاسبه و پرداخت می گردد.

 10. سلام
  شرايط باطل كردن بيمه كه زير ٣٠ روز انجام ميشه به چه صورت هست؟

  1. سلام بر شما بیمه گذار عزیز
   مراجعه بیمه گذار به واحد صدور مربوطه یا شعب بیمه ایران به همراه کارت شناسایی و شماره شبای متعلق به بیمه گذار

 11. سلام منوهمسرم باهم بیمه مان کردیم حالا قسط عقب افتاده نمیتونیم پرداخت کنیم باشناسه درسال جدید،هرچی بادفتر و مشاور تماس میگیریم کسی پاسخگو نیست،چیکارکنیم همسرم میگه حتمن کلاهبرداریه کسی جواب نمیده،لطفن یه شماره بدید زنگبزنم راهنمایی بگیرم استعلام کنیم،قسط از۱۵/۱۲/۱۴۰۱عقب افتاده

  1. سلام و روزخوش
   به شماره همراه مدیریت درج شده در سند پیام بدین تا همکاران با شما تماس بگیرند

 12. سلام از ثبت نام منصرف شدم ، چطور مبلغ پرداختی را پس بگیرم، همین امروز ثبت نام کردم.

  1. چهت ابطال یا بازخرید بیمه نامه می توانید به همراه مدارک شناسایی به شعب بیمه ایران در سراسر کشور مراجعه فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید