شرکت تلاشگران آسایش آتیه در راستای رسیدن به اهداف خود مهمترین ویژگی خود را داشتن بهترین تیم و بهترین ها در زمینه مشاوره و مدیریت می داند.

علیرضا حجتی 

مدیر عامل شرکت تلاشگران آسایش آتیه ،

متولد سال ۱۳۵۸ در تهران است. فعالیت خود را بعنوان بازاریاب بیمه در سال ۱۳۸۱ آغاز نمود و پس از موفقیت در فروش بیمه های عمر به پیشنهاد شعبه بیمه ایران! جهت اخذ کد نمایندگی اقدام نمود. در سال ۸۴ با نمایندگی ۵۷۸۰ توانست رکورد جدیدی در زمینه فروش بیمه های زندگی در سطح کشور در مجموعه بیمه ایران ثبت کند و از آن سال عنوان نماینده برتر در این رشته را همچنان حفظ نموده است. علیرضا حجتی با گسترش و ایمان به شعار هر ایرانی یک بیمه زندگی مان اقدام به گسترش فعالیت خود در سطح کشور گرفت و هم اکنون در بیش از ۱۵ شعبه بیمه ایران در سطح کشور نمایندگی این شرکت را برعهده دارد.

 
 

مرتضی آهنگر

مدیریت فروش شرکت تلاشگران آسایش آتیه و قائم مقام شرکت و عضو هیات مدیره

 متولد سال ۱۳۶۱ در تهران است. ایشان نیز فعالیت در زمینه بیمه را از بازاریابی مویرگی در سال ۹۰ آغاز نمود. پس از کسب موفقیت در فروش انفرادی ایده فروش کانتری را معرفی نموده و با استفاده از دانش تیمی مجموعه و پرورش بازاریابان زبده توانست مجموعه را به موفقیت های بی نظیری برساند و سکان هدایت در زمینه فروش شرکت را بدست گیرد.

  • طراح ایده فروش کانتری
  • مدرس دانشکده بیمه ایران
  • تربیت بیش از ۵۰۰ مشاور و فروشنده در صنعت بیمه کشور
مرتضی آهنگر